Spoštovani starši!
Pred nami je začetek novega šolskega leta, ki je za vse nas precej drugačen od preteklih. Kljub temu bomo vstopili novim dogodivščinam naproti. Vsak otrok bo spoznal veliko novega, poglabljal stara in snoval nova prijateljstva.

Aktualna epidemiološka slika kaže na prihod vseh otrok v vrtec in želimo si, da tako tudi ostane. Prosimo, da starši v vrtec vstopate na označenih vhodih, z zaščitnimi maskami, poskrbite za razkuževanje rok ob vstopu, ter varnostno razdaljo na hodnikih in garderobah. Zadrževanje v prostorih vrtca ni dovoljeno.

Osnovno vodilo še vedno ostaja, da pridejo v vrtec samo zdravi otroci.

Verjamemo, da nam bo skupaj uspelo. Vašim otrokom in vam želimo miren in prijeten začetek šolskega leta.

Kolektiv Vrtca Podčetrtek

vir slike: https://bit.ly/32yO2DG