Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru prireditve » Vino in čokolada« nas je k sodelovanju povabil TIC Podčetrtek, zato smo se v torek, 17. aprila 2018,  otroci in strokovne delavke 1., 2. in 3. skupine vrtca Podčetrtek, oddelki v Podčetrtku, odpeljali s turističnim vlakom Hlapon v Olimje.  V čokoladnici Syncerus nas je pričakala gospa Mateja Videtič, ki nam je predstavila kakavovec, ter postopek izdelave čokoladnih pralinov in lizik. Ob koncu predstavitve smo poskusili čokolado, za darilo pa domov odnesli še čokoladno liziko. Naslednji dan smo smo si v igralnici pripravili sadno-čokoladna nabodala, ter se z njimi posladkali.

Video: Urška Sovinc

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost