Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Za najstarejše otroke  Vrtca Podčetrtek (oddelki 1,2,3 in 9) sta bila sreda, 4.5.2022, in četrtek, 5.5.2022, »sanjska«. S turističnim vlakom Hlapon smo se odpravili v Olimje, kjer so nam pripravili sladko doživetje. V čokoladnici Syncerus nas je pričakala gospa Mateja Videtič, ki nam je predstavila kakavovec, ter postopek izdelave čokoladnih pralin. Prav vsakemu pa so podarili  sladko presenečenje (čokoladne praline in lizike), ki smo jih tako »majhni in veliki« z veseljem pojedli. V Olimju pa smo si ogledali tudi lekarno v samostanu in zeliščni vrt.

Čokoladnici Syncerus, TIC-u Podčetrtek in podjetju Hlapon se zahvaljujemo za sladko-sanjski dan.

 

Foto: Sanja Kladnik, Katja Lipošek, Polonca Šeligo, Branka Izda, Mojca Plemenitaš

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost