Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!

V okviru tedna otroka s temo Zakaji in zatoji radovednosti, vas vabimo, da se nam  v torek, 3. 10. 2023, pridružite na igrišču OŠ Pristava pri Mestinju. Druženje bo potekalo od 16.00 do 17.00.

Otroci bodo imeli možnost premagovati različne gibalne izzive, se družiti v prijetnem vzdušju, ter se  skupaj  z vami sprehoditi čez stojnice s sadjem in napitkom. Prosimo poskrbite za športno obutev in opremo.

V primeru, da vam doma uspeva kakšna vrsta sadja, ki bi ga  lahko delili z nami, zbiramo  jesensko sadje – jabolka, hruške, slive, grozdje,  ki jih lahko v vrtec dostavite v torek zjutraj v zaboje pred igralnicami.

Veselimo se druženja z vami.                                                                                                 kolektiv vrtca Podčetrtek

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost