Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V četrtek, 19.4.2018 (oddelek 2) in v sredo, 26.4.2018 (oddelek 1) nas je v Vrtcu Podčetrtek obiskala logopedinja gospa Irena Varžič. Pripravila nam je zanimive dejavnosti, kjer smo si  razgibali jezičke in druge govorne organe. Skupaj smo napihnili balon, se pretvarjali, da smo letala, ptički, mucki, žabe in se na različne načine vrteli okoli svoje osi. Prisluhnili smo »Zgodbi o jeziku« ter sodelovali v delavnicah, kjer smo s slamico potapljali ladjice, s slamico prenašali primerno  hrano za izbrane živali, s pihanjem ciljali žogice  v gole in skozi tunele. Domov smo odnesli domiselne rakete, ki smo jih v vrtcu in verjamem, da tudi doma, večkrat odpihnili v »vesolje«. Za  ves pripravljen material in dejavnosti se še enkrat zahvaljujemo gospe Ireni Varžič.

Foto: Branka Izda in Urška Sovinc

(Skupno 380 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost