Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spodbudno učno okolje in področje umetnosti omogočata otrokom ustvarjalnost, kreativnost, aktivno vključenost v dogajanje, medvrstniško učenje ter učenje od ostalih odraslih kompetentnih oseb. Ta znanja in izkustva so trajna.

V vrtec smo povabili tri umetnike. Prva je bila likovna pedagoginja Milojka Drobne, ki je v oddelkih Pristava pri Mestinju predstavila in predala izkušnje s kiparskim materialom – glino. Nastajali so čudoviti kiparski izdelki.

Oddelke prvega starostnega obdobja vrtca Podčetrtek je obiskal akademski slikar in likovni pedagog Peter Krivec, oddelki drugega starostnega obdobja so v goste povabili gospo Barbaro Cerovšek, ki se v prostem času ukvarja z umetnostjo.

     Avtor besedila: Darja Kokot

Foto: Urška Sovinc, Sanja Kladnik, Darja Kokot, Angela Lupše, Katja Lipošek, Polona Šeligo, Branka Izda, Anica Kajba, Mateja Mraz, Violeta Ilič, Mirjam Kampuš.

(Skupno 438 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost