Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Športno dogajanje na slovenskih tleh se nadaljuje. V sredo, 21. 9. 2022, se je naš vrtec udeležil množičnega teka, ki ga organizira Atletska zveza Slovenije. Gre za množično akcijo v Sloveniji s sloganom »ZAČNI MLAD, TEKMUJ POŠTENO«, s katero spodbuja otroke k prvim atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja. Iz vrtca Podčetrtek in iz dislocirane enote Pristava pri Mestinju je sodelovalo 162 otrok, starih od 1 do 6 let. Mlajši otroci so pretekli 100m, starejši pa 200m. To sta tudi uradni atletski disciplini, ki sta vedno na programu največjih mednarodnih in domačih športnih tekmovanj. Vsi sodelujoči otroci so po pretečeni dolžini prejeli zaslužena priznanja. 

 

Besedilo: Maja Strašek
Foto: Polona Kokot, Urška Sovinc
Video: Polona Kokot

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost