Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V vrtcu Podčetrtek spodbujamo otroke k prvim atletskim korakom ter tako poskrbimo tudi za zdrav način življenja. Otroci od 1. do 5. oddelka  vrtca Podčetrtek in otroci 8. in 9.oddelka  vrtca Pristava pri Mestinju so se v četrtek, 19.9.2019, udeležili najbolj množičnega teka otrok v Sloveniji – »Začni mlad, tekmuj pošteno«. V Podčetrtku je na atletskem stadionu  sodelovalo 98 otrok, v Pristavi pa se je na šolskem igrišču zbralo 34 otrok. Vsi so z navdušenjem in tekmovalnim pridihom stopili na start in brez težav odtekli označen del proge. Po končanem teku je sledila slavnostna podelitev priznanj Atletske zveze Slovenije, katero so, kot se za pravi športni dogodek spodobi, naznanili zvoki slovenske himne. Po končani podelitvi je sledilo fotografiranje in  prijetno razigrano druženje  otrok in strokovnih delavcev ob otroški glasbi in igri z baloni.

foto: Teja Sovič, Klavdija Janžek

 

(Skupno 436 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost