Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V letošnjem šolskem letu se je 1. skupina Vrtca Podčetrtek, oddelki v Podčetrtku, vključila v projekt Turizem in vrtec. Pobudnik projekta je Turistična zveza Slovenije. V mesecu marcu in aprilu smo več časa namenili spoznavanju našega kraja. Obiskali smo krajevno knjižnico in si izposodili literaturo o Podčetrtku, se med sprehodi orientirali v kraju, opazovali stavbe, primerjali Podčetrtek nekoč in danes, spoznavali naše naslove in si pisali pisma, obiskali župana občine Podčetrtek in predsednika Turistične zveze Slovenije Petra Misja in si ogledali občino, spoznavali in risali občinske simbole, opazovali grad Podčetrtek, ga risali in skupaj s starši tudi obiskali.

Video: Urška Sovinc

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost