Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

 

Z otroki 1. oddelka vrtca Podčetrtek smo se udeležili natečaja v okviru Vseslovenskega dneva habitata 2019, ki je potekal v okviru Meseca prostora v organizaciji Centra arhitekture Slovenije, saj je Organizacija združenih narodov prvi ponedeljek v oktobru proglasila za svetovni dan habitata. Tema letošnjega natečaja je bila Narava okoli nas, s poudarkom na elementih naravne krajine, ki sooblikujejo javni prostor. Tako so otroci s skupnimi močmi ustvarili skupinsko sliko drevoreda ob gozdni poti, v neposredni bližini vrtca. Motiv so upodobili v kombinirani likovni tehniki, tovrstno likovno ustvarjanje pa jim je nudilo tudi možnost sodelovanja, tako da so pri delu zelo uživali ter pokazali tudi dobro mero vztrajnosti.

 

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost