Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Dne, 27. 10. 2022, smo otroci 1. oddelka Vrtca Podčetrtek, skupaj s strokovnimi delavkami, Katjo in Tanjo ter dijakinjo Evo, obiskali Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah – enoto Podčetrtek. Obisk smo izvedli na terasi doma. Varovanci doma upokojencev, so nas z nasmeški in iskricami v očeh pričakali. Odločili smo se jim polepšati čudovite jesenske dni, s prepevanjem raznih otroških, ljudskih pesmi, kot tudi z raznimi deklamacijami. Seveda smo jim zapeli tudi našo vrtčevsko himno, z naslovom »Majhni smo, a kaj zato«. Polepšali smo jim dan, kar so potrdili s pristnimi nasmeški na obrazu, skupnem prepevanju ter z aplavzom. Za gostoljubje in topel sprejem, se strokovnim delavcem doma iskreno zahvaljujemo.

Fotografija: Katja Lipošek, Eva Zore

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost