Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport št. 6030-2/2020/15 z dne 28. 5. 2020, vas obveščamo, da s ponedeljkom 1. junija ponovno odpiramo svoja vrata za vse zdrave otroke. V kolikor se boste odločili, da otroka pripeljete v vrtec vas prosimo, da ob prihodu v vrtec prinesete s seboj IZJAVO staršev pred vstopom otroka v vrtec. Starši, ki ste otroka že vključili v vrtec, vam te izjave ni potrebno več prinesti.

Ministrstvo v okrožnici tudi sporoča, da imate starši, ki ste se odločili, da v času od 18. 5. do 30. 6. 2020 ne boste vključili otroka v vrtec, vrtec brezplačno. Če je bil/bo v tem času otrok prisoten le določeno število dni, ostale dneve pa ne, boste starši za čas odsotnosti otroka iz vrtca, oproščeni celotnega plačila (in ne le za stroške neporabljenih živil) – citirano iz Okrožnice št. 6030-2/2020/15 prejete 28. 5. 2020.

Poslovalni čas vrtca ostaja nespremenjen od 6.00 do 15.45.

Zaradi varovanja zdravja vseh nas, zaščite otrok in zaposlenih je tudi v prihodnje še vedno potrebno upoštevati priporočene ukrepe. Ob prihodu v vrtec, upoštevajte priporočene zaščitne ukrepe (priporočeno nošenje mask, upoštevanje razdalje, število prisotnih staršev v garderobi, razkuževanje in umivanje rok, higiena kašlja…).

Še vedno velja osnovni pogoj za vstop otroka v vrtec – popolnoma zdrav otrok in zdravi odrasli. Hvala za razumevanje.

Z lepimi pozdravi.                                                                                                                          Urška Sovinc, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 250 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost