Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V sredo, 31. 8. 2022, je ob 17. uri potekala otvoritev nove pralnice v Podčetrtku. Dosedanji prostori pralnice so bili na podružnični osnovni šoli v Pristavi pri Mestinju. Ker se iz leta v leto soočamo z večjim številom otrok v vrtcu in šoli, so dosedanji prostori pralnice postali premajhni.  Občina Podčetrtek se je na področju šolske infrastrukture odločila, da podpre idejo o novi lokaciji pralnice, jo posodobi in tako reši prostorsko stisko s katero smo se soočali.

Na otvoritvi so prisotne pozdravili ravnateljica Sonja Švajger, župan občine Podčetrtek Peter Misja in pomočnica ravnateljice za vrtec Urška Sovinc. Ob koncu programa sta župan Peter Misja in perica Nada Jesih s pritiskom na gumb pralnega stroja simbolno otvorila pralnico.

Iskreno se zahvaljujemo Občini Podčetrtek za ves posluh in finančno podporo pri izvedbi finančno in tehnično zelo zahtevnega projekta. Zagotovo nam bodo prostorni in sodobno opremljeni prostori pralnice omogočili lažje in kvalitetnejše delo.

 

foto: Borut Pihlar

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost