Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru Tedna otroka so se po igralnicah izvajale različne dejavnosti kot so dan za druženje v vrtcu, dan, da pokukamo v knjige, dan z eksperimenti, dan za raziskovanje v naravi. Poseben dan je bil gibalni skupaj s starši, ki je bil izveden na igrišču pri podružnični OŠ Pristava pri Mestinju. Vsi sodelujoči so imeli možnost, da obiščejo gibalne postaje, katere so bile opremljene z različnimi telovadnimi rekviziti. Prav tako pa je dišalo po kokicah, katere so z navdušenjem hrustali najmlajši. Tudi »TETKA JESEN« je poskrbela za jesensko dobrodošlico z različnim  sadjem in otrokom delila jabolčne režnje. Prav druženje skupaj s starši, otroki in strokovnimi delavci se je čutilo v pomenu  sproščenosti,  zabave, pogovarjanja v živo in  povezanosti. Tako je ta teden minil malce drugače, ker so se dogajale pestre, zanimive in vesele dejavnosti ob katerih so se naši otroci počutili radovedni… Naj bo čim več takšnih čudovitih tednov obdanih s sončkom in posutim z obilico krasnih trenutkov, ki ustvarjajo najlepše spomine. Hvaležni smo lahko, da smo bili obdani  z zanimivostmi  TEDNA OTROKA!

Zapisala: Anica Kajba, dipl. vzg.
foto: Urška Sovinc

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost