Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

»ZLATO SREČO NOSIMO, VSEM LJUDEM JO TROSIMO.«

Razigrani obrazi in nasmehi, iskrice v očeh najmlajših, toplina otroških src in presenečenj… Vse je bilo v pričakovanju veselega, pravljičnega vilinskega decembra.

Da je bilo vzdušje še bolj praznično, smo okrasili tudi vrtec. Otroci so bili aktivno vključeni pri izdelavi dekoracije, okraskov vil, snežink in okraskov za novoletne jelke, pri ustvarjanju pogrinjkov in pri izdelavi skupnih voščilnic ter drugih dejavnosti.

Razveselili so se obiska dedka Mraza in mu zapeli čudovite praznične pesmi.

Praznični december smo tudi popestrili s pravljično vilinskim dnevom, otroci so imeli možnost prisluhniti vilinski pravljici. Starejši otroci pa so se odpravili tudi na drsališče v Podčetrtku, kjer so se preizkusili v spretnosti drsanja. Pozabili pa tudi nismo na varovance iz Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah – enote Podčetrtek.

Zadnje dneve pred božičem smo ob svečanih pogrinjkih s svečami pričakali slavnostno kosilo,

zapadel pa je tudi prvi decembrski sneg in nam prinesel še dodatne zimske radosti.

Prispevek pripravili:

Darja Kokot, dipl. vzg. in Mateja Mraz, dipl. vzg.

Fotografije: strokovni delavci vrtca

(Skupno 304 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost