Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, je dne, 19. 5. 2022, najstarejše oddelke Vrtca Podčetrtek (1., 2., 3. in 9.), povabil na ogled predstavitev služb za pomoč in reševanje. Da je bilo doživetje, še bolj posebno, smo se v Šmarje pri Jelšah odpeljali z avtobusom. V Športnemu parku Šmarje, smo si lahko ogledali reševalce, gasilce, policiste, vojake, gorsko reševalno službo, kinologe, službo za zaščito in reševanje, jamarje, avto vleko … Otroci in strokovni delavci smo se v Vrtec Podčetrtek vrnili s spomini zanimivih doživetij in novim znanjem, o različnih službah za pomoč in reševanje.

Otroškemu vrtcu Šmarje pri Jelšah se zahvaljujemo za povabilo in ogled predstavitev službe za pomoč in reševanje.

Besedilo zapisala: Katja Lipošek

Foto: Branka Izda, Polonca Šeligo, Sanja Kladnik, Katja Lipošek

 

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost