Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Uh, kakšen mraz je zunaj. Preden boste odšli ven, se toplo oblecite in obujte.

Ko pa se boste vrnili v toplo hišo, pa si le obujte copate, tako za vsak slučaj, da vas ne zazebe v noge in se ne prehladite. Prilegel se bo tudi topel čaj. In ko boste tako v prijetni toploti pili čaj, lahko prisluhnite tudi pravljici, ki sva jo z gospo  Mojco pripravile za vas.

Ideja za igro na temo pravljice: v vrtcu smo se igrali igrico, Poiščimo copate, ki jih je skrila Muca Copatarica. Otroci so sezuli svoje copate in zapustili igralnico. Medtem je “Muca Copatarica”, skrila copatke. Otroke je povabila naj poiščejo svoje copate. Otrok, ki je prvi našel svoje copate, je naslednjič pomagal Muci Copatarici skriti copate.

Doma se lahko igrico igrate skupaj s svojo družino.

Veliko zabave pri iskanju copat vam želita Polona Šeligo in Mojca Plemenitaš

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost