Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši novincev !

Poletje se je že prevesilo v drugo polovico in približuje se dan, ko boste vašega otroka prvič pripeljali v vrtec. Ker želimo, da bo prvi dan in tudi vsi dnevi naprej za vašega otroka in vas v vrtcu čim prijetnejši, vas vabimo na spoznavni sestanek novincev, kjer boste spoznali strokovna delavca v oddelku, pridobili informacije o delovanju vrtca in se seznanili s postopkom uvajanja vašega otroka v vrtec. Priporočamo, da si vzamete čas za uvajanje vašega otroka v vrtec.

Vabljeni, da se nam skupaj z otrokom pridružite v sredo, 31. 8. 2022, od 16.00 do 16.45, v oddelkih v:

  • Pristavi pri Mestinju, Pristava pri Mestinju 27, 3253 Pristava pri Mestinju,
  • Podčetrtku, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek.

Vzgojiteljica vas bo pričakala pred vhodom vrtca.

Prosimo vas, da pred spoznavnim sestankom novincev:

  • z otrokom opravite zdravniški pregled pri osebnem zdravniku in pridobite zdravniško potrdilo o zdravstvenem stanju otroka ter ga prinesete na spoznavni sestanek,
  • oddate Vlogo za znižano plačilo vrtca na pristojni Center za socialno delo.

Na sestanku ste lahko prisotni pod pogojem, da ste vi in vaš otrok zdravi. Zaradi priporočil NIJZ prosimo, da s seboj prinesete copate za otroka in zase ter pisalo. Redno spremljajte našo spletno stran, kjer vas bomo skozi celotno šolsko leto obveščali o morebitnih novostih in dejavnostih v vrtcu.

Z veseljem vas pričakujemo in se veselimo srečanja z vami!

kolektiv Vrtca Podčetrtek

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost