Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Leta 2003 so se strokovni delavci našega vrtca odločili, da bodo vsako leto obeležili dan vrtca s strokovno ekskurzijo. Po dvajsetih letih nadaljujemo s tradicijo in dan vrtca namenimo izobraževanju in druženju strokovnih delavcev.

V soboto, 30. 9. 2023, smo obiskali Vrtec Najdihojca pri OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova. Pomočnica ravnateljice Renate Furlan nam je predstavila vrtec, strokovne delavke pa so nam predstavile delo v oddelkih in projekte, ki jih izvajajo. Sledil je ogled prostorov vrtca, hkrati pa je bila to dobra priložnost za izmenjavo dobrih praks. Gostujočemu vrtcu se iskreno zahvaljujemo za izkazano gostoljubnost.

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost