Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Otroci Vrtca Podčetrtek, oddelki v Podčetrtku, ki v jeseni odhajajo v šolo, so vroče junijski dneve (od 10.6.2019 do 14.6.2019, dopoldan) preživeli v Aqualuni, kjer so se v okviru projekta Mali sonček, ob pomoči/spremstvu vaditeljev plavanja: Saše Kolar, Klemna Vrbka in strokovnih delavk: Urške Sovinc, Mojce Plemenitaš, Branke Izda   izvajali različne igre v vodi za prilagajanje na upor vode, potapljanje glave, izdihovanje v vodo, plovnost in drsenje na vodi. Igre v vodi in vaje za prve prave plavalne zavesljaje so otroci izvajali zelo dobro in si tako ob zaključku prislužili priznanja.

Foto: Urška Sovinc, Mojca Plemenitaš, Branka Izda, Borut Pihlar

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost