Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!
Vabimo vas na predavanje, ki bo v  četrtek, 7. 11. 2019, ob 16.30 v jedilnici osnovne šole Podčetrtek.
V goste prihaja dr. Kristijan Musek Lešnik, psiholog, avtor, prevajalec in urednik številnih priročnikov, knjig in drugih publikacij na področju vzgoje in izobraževanja. Je predavatelj predmetov s področja psihologije in predstojnik Centra za pozitivno psihologijo. Dr. Musek je psiholog, ki da pri vzgojnih vprašanjih ponavadi prednost zdravi pameti pred vzgojnimi recepti in pravilniki. Je tisti psiholog, ki izjemno ceni učitelje in njihovo poslanstvo, a si obenem največkrat drzne brez dlake na jeziku kritizirati šolski sistem in šolsko politiko.

Na predavanju se bomo pogovarjali:
– kaj želimo razvijati pri otrocih,
– zakaj je pri vzgoji zdrava pamet običajno bolj učinkovita od priročnikov,
– zakaj je odgovornost tako pomembna,
– in še o čem.

Vljudno vabljeni!

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost