Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!

V  vrtec in šolo sta se vrnila otroški smeh in veselje, srečanja s starši pa še moramo vedno izvajati na daljavo.
Za vas, spoštovani starši, v mesecu marcu načrtujemo izobraževalni roditeljski sestanek: Zdravi možgani – zdravi otrociv katerem se mag. Jani Prgič osredotoča na vpliv nevrotoksinov na razvoj otrok. Predavatelj bo podal strategije, s katerimi lahko našim otrokom pomagamo k zdravemu odraščanju. Tema je izjemno aktualna in bistvena za dobro mentalno zdravje naših otrok.

Povezava do video izobraževanja bo odprta od torka, 2. 3., do četrtka, 4. 3. 2021.

Za ogled kliknite TUKAJ.

GESLO: Nevrotoksini001V

Vljudno vas vabimo k ogledu!

Sonja Švajger
ravnateljica

(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost