Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Mesec december je v vrtcu Podčetrtek minil v duhu druženja celotnega vrtca, ki smo ga pripravile strokovne delavke. Najprej smo okrasili smrečico pri vhodu v vrtec, z različnimi okraski, ki so nastali izpod spretnih prstov otrok. Da se je veseli december zares začel, smo občutili 6. 12. 2019, ko nas je obiskal gospod župan, Peter Misja. S seboj je prinesel harmoniko in tako smo skupaj prepevali razne pesmi. Naslednje naše skupno druženje je bilo, 13. 12. 2019 ko nas je s svojo magično predstavo, v svet čaranja popeljal čarodej Mac. Ta si je izbral kar nekaj pomočnikov, ki so mu pomagali čarati. 17. 12. 2019 je potekalo naše naslednje druženje, ko nas je obiskal dedek Mraz. Najprej so strokovne delavke (Sanja Kladnik, Branka Izda, Urška Sovinc ter Katja Lipošek) odigrale dramatizacijo »Babica Zima«, z glasbeno spremljavo jim je pomagala glasbena skupina »Šani Šeni«. Skupaj z otroci so priklicali dedka Mraza, ki je seboj prinesel darila in jih razdelil med otroke. Za zaključek veselega decembra pa je še sledilo praznično kosilo, ki je potekalo, 23. 12. 2019, po posameznih oddelkih.

Foto: Teodora Sovič in Mojca Plemenitaš

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost