Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru projekta Turizem in vrtec -Z igro do prvih turističnih korakov, z naslovom MOJ KRAJ MOJ “CHEF” smo si v Vrtcu Podčetrtek, v oddelku 2 pripravili zanimiv kuharski dan. Kot pravi kuharski mojstri smo si nadeli kuharske kape in predpasnike ter  si najprej skupaj pripravili testo za pizzo. Nato smo se razdelili v dve skupini in z obilo dobre volje naredili »PIZZO ZDRAVJA« in »PIZZO VESELJA«. Obe pizzi sta bili odlični, kar sta potrdila tudi  stroga ocenjevalca  gospa Urška Sovinc, pomočnica ravnateljice za vrtec in gospod Roman Žekar, vodja kuhinje vrtca Podčetrtek. Da nam veselje prinese veliko zdravja pa smo ugotovili že v začetku pomladi, ko smo si iz trobentic, vijolic in marjetic  pripravili zdravilne čaje. Oba »kuharska« dogodka sta se nam vtisnila globoko v srce in spomin ter nam  prinesla veliko veselja.

Foto: Branka Izda

 

 

 

 

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost