Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Zimovanje predšolskih otrok je potekalo od 5. do 8. marca 2018 na Ribnici na Pohorju. Udeležilo se ga je 29 otrok iz najstarejših oddelkov v Podčetrtku in Pristavi pri Mestinju. Dolgo pot smo si krajšali s prepevanjem pesmic in opazovanjem krajev skozi katere smo se peljali. Na Ribnici na Pohorju, pa nas  je pričakala prava zimska idila. Otroci so ob strokovni  pomoči učiteljev smučanja Herte Počivavšek, Boruta Pihlarja, Matjaža Ošlaka in Saše Kolar, ter strokovnih delavk vrtca Tanje Osojnik, Dragice Koprivc, Branke Izda in Urške Sovinc premagovali bele strmine.
Večere smo si krajšali s pravljico in iskanjem zaklada, pesmijo in plesom, ter igro. Zadnji večer, pa je bil za otroke prav slavnosten, saj so otroci prejeli medalje in priznanja. Z nasmehom na licih so se otroci  vrnili v objem staršev, ki so jih že nestrpno čakali.

Foto, video: Eva Humski, Tanja Osojnik,
Borut Pihlar, Urška Sovinc

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost