Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Pravila: Po mizi razporediš pare kart Enka. Če nimaš Enke, lahko vzameš tudi druge igralne karte (za remi, tarok …).
Določite, katero vajo boste delali ob posamezni karti, in to zapišete na list papirja. Pri nižjih številkah določite več ponovitev. Karla si je zamislila, da števila do 3 pomnožiš z 10, ker je sicer ponovitev premalo.
Tekajoč obiščete vse prostore v stanovanju, se raztegnete, da boste pripravljeni  na vadbo. Če je stanovanje majhno, ponovite obhod tolikokrat, da se rahlo zadihate. Potem sedete in  zaporedoma vlečete pare kot pri običajni igri spomin. Ko izvlečeš par, pogledaš, katero nalogo si si prislužil in jo seveda opraviš. V primeru na sliki narediš 10 trebušnjakov.

Ko ste odkrili vse pare, vsak prešteje svoje pare. Igralec z najmanj pari si je prislužil nagrado, da ponovno obišče vse prostore v hiši. 😉

Mi smo se odločili, da odigramo drugo varianto: delali smo vsi za vsak izvlečen par in tekmovali, kdo bo hitrejši.

Pripravila Manja Doberšek

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost