Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Tudi letos smo v vrtec Podčetrtek prijeli vabilo za udeležbo na najbolj množični tek otrok v Sloveniji – Začni mlad, tekmuj pošteno. Atletska zveza Slovenije, je kot leto poprej, pripravila množično akcijo, s katero spodbuja otroke k prvim atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja. Množični tek je potekal dne, 23. 9. 2020, ob 10:00 uri, organizirali smo ga na dveh lokacijah in sicer na lokaciji Podčetrtek ter lokaciji Pristava pri Mestinju.

V Podčetrtku so tekli na stadionu, sodelovali so otroci iz oddelkov 6., 5. 4., 3., 2. in 1 ter strokovni delavci, teklo je 93 otrok. V Pristavi pri Mestinju so tekli na šolskem igrišču,  otroci iz oddelkov 9., 10. ter 11., skupaj s strokovnimi delavci, teklo je 45 otrok. Skupaj je teklo 138 otrok iz vrtca Podčetrtek.

                                                                                                                                   Besedilo zapisali: Katja Lipošek, Darja Kokot

                                                                                                                                   Fotografija: Urška Sovinc, Polona Kokot

(Skupno 462 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost