Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Tudi letos nas bo v mesecu decembru obiskal dedek Mraz. Vrtec Podčetrtek je v sodelovanju z Občino Podčetrtek pripravil praznično presenečenje za otroke, ki ne obiskujejo vrtca, imajo stalno prebivališče v Občini Podčetrtek in so rojeni od vključno  leta 2017  do vključno leta 2022.

Z vašo pomočjo, dragi starši, bomo zbirali prijave. Prosimo, da nam do ponedeljka, 5. 12. 2022, sporočite podatke o otroku (ime in priimek, naslov, datum rojstva) na elektronski naslov urska.sovinc@os-podcetrtek.si.

Vabila za obisk dedka Mraza boste prejeli po pošti.

V upanju, da se srečamo v našem vrtcu vas lepo pozdravljamo.

 

kolektiv vrtca Podčetrtek

 

fotografija: https://stock.adobe.com/it/search?k=christmas+clip+art&asset_id=539385501

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost