Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Otroci iz 2. skupine Vrtca Podčetrtek smo  se v letošnjem letu povezali z otroki iz Vrtca » Murenčki« Cerklje na Gorenjskem. V okviru našega sodelovanja smo si tako najprej preko pošte poslali domiselne razglednice s prikazom in opisom značilnosti obeh krajev. Z iskanjem podobnosti in razlik med krajema smo poleg  značilnosti in zanimivosti našega kraja spoznali tudi značilnosti  Cerkelj na Gorenjskem, istočasno pa smo se srečali tudi s pomembnimi simboli naše države Slovenije. Z namenom prikaza turističnih znamenitosti Podčetrtka smo se odločili posneti filmček »Vabljeni v Podčetrtek«, v katerem smo bili glavni akterji mi. Pri snemanju omenjenega filmčka smo se naučili veliko o svojem kraju in se seznanjali z različnimi načini komuniciranja in prenosa informacij ter gradili na svoji samopodobi. Nenazadnje pa upamo, da smo  s tem, koga izmed otrok iz Vrtca »Murenčki«, dejansko pritegnili, da nas skupaj s starši obišče v našem turističnem Podčetrtku.

Foto in video: Branka Izda

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost