Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

December je bil za marsikoga izmed nas najlepši in najbolj čaroben mesec v letu. Za čarobnost prazničnih dni v vrtcu je poskrbela tematika ZVEZDICA ŽELJA na katero so se skozi mesec navezovale raznovrstne in zanimive dejavnosti. Mesec smo začeli pravljično v pravljični deželi in prisluhnili pravljici, nadaljevali smo ga v glasbeni deželi, kjer smo usvojili novo pesmico. Da pa je v vrtcu tudi praznično zadišalo, smo v zvezdičini pekarni pekli piškote. Obiskali smo  zvezdični kino, se udeležili zvezdičine ustvarjalne delavnice, kjer smo izdelovali novoletne okraske, si ogledali lutkovno igrico in še mnogo zanimivih reči. Največje doživetje za otroke je bil vsekakor obisk Zvezdičine vasi s praznično čajanko, veselim decembrskim rajanjem in obiskom dedka Mraza, ki je obdaril otroke. V zadnjih dneh decembra nas je obiskala zvezdica želja, kateri smo zašepetali skrite želje in sedaj s še večjim veseljem čakamo, da se nam le te izpolnijo.

Besedilo: Sanja Kladnik
Foto: Sanja Kladnik, Urška Sovinc, Polonca Šeligo,
Nuša Jug, Anica Kajba, Katja Lipošek, Branka Izda

(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost