Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Dne 23. 3. 2023 smo z novim oddelkom 12 v Pristavi pri Mestinju izvedli druženje, ki je bilo planirano v okviru – Pozdrav pomladi. Zaradi ugodnega vremena smo le-to obliko srečanja lahko izvedli na igrišču vrtca, kjer so imeli najmlajši možnost raziskovanja novega okolja, igral in ponujenih sredstev za igro ter rajanja ob otroški glasbi, medtem ko so lahko starši med seboj navezovali stike drug z drugim, z otroki in s strokovno delavko oddelka, čemer je bilo naše druženje tudi namenjeno. V spomin in pozornost na ta dan so starši prejeli prvi polizdelek otrok, nad čemer so starši delovali navdušeno in obenem ponosno na njihove najmlajše.

vzgojiteljica Janja Kidrič

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost