Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V torek, 19. 11. 2019, smo se otroci 7. in 6. oddelka zbrali v 6. oddelku, saj nas je nas je obiskala maserka, gospa Barbara Vreže, mama deklice, ki obiskuje 6. oddelek. Prednostna naloga vrtca v tem šolskem letu je »Naše zdravje – naša skrb« in ker se v obeh oddelkih pogovarjamo, izvajamo razne dejavnosti na to prednostno nalogo, smo povabili v vrtec gospo Barbaro. Ta se je našemu povabilu prijazno odzvala. S seboj je prinesla masažno mizo, ki jo je razstavila pred otroki ter masažno olje, s katerim je otrokom, ki so to želeli, zmasirala roke ter noge. Pred masažo otrok, je gospa Barbara poskrbela za demonstracijo masaže. Najpogumnejši so se prepustili masaži rok in nog ob prijetni sproščujoči glasbi. Gospe Barbari se lepo zahvaljujemo za obisk.

Foto: Katja Lipošek ter Barbara Guzej

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost