Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V soboto, 1. 10. 2022, smo ponovno organizirali strokovno ekskurzijo za zaposlene. Prvi del ekskurzije je bil namenjen obisku vrtca Zreče. V enoti Stranice sta nas pričakali ravnateljica Barbara Štante in pomočnica ravnateljice Kristina Klajne s sodelavci. Otroci najstarejšega oddelka so z glasbeno-plesnim programom poskrbeli, da se je tudi v soboto dopoldan v vrtcu prepletal otroški smeh in razigranost. Čas v vrtcu smo namenili izmenjavi izkušenj, idej, ter druženju. Vrtcu Zreče, enoti Stranice se zahvaljujemo za prisrčen sprejem.

Naš vrtec je vključen v mrežo gozdnih vrtcev in šol, zato smo pot nadaljevali na Roglo, ter obiskali Pot med krošnjami. Podali smo se na 1043 metrov dolgo pot med drevesi, si ogledali tematske poučne postaje, ter odšli na razgledni stolp. Res je, da zaradi megle moto » Narava, kot jo vidijo ptice.« za ta dan ni veljal, zato pa ni nič manj manjkalo smeha in pozitivne energije.

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost