Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V soboto, 12. junija 2021, bo v Olimju potekal festival  Vino in čokolada. K sodelovanju nas je zopet povabil TIC Podčetrtek. Otroci so poslušali pravljice o čokoladi, likovno ustvarjali, prepevali, rajali, izdelali čokoladno hiško Janka in Metke, okušali čokolado, se preizkusili v slaščičarskih delavnicah, ter počeli še veliko zanimivih stvari.

Najstarejše skupine, pa so se s turističnim vlakom Hlapon odpeljale v Olimje.  V čokoladnici Syncerus nas je pričakala gospa Mateja Videtič, ki nam je predstavila kakavovec, ter postopek izdelave čokoladnih pralinov in lizik. Seveda, pa sta z gospodom Urbanom poskrbela tudi za sladko presenečenje.

Čokoladnici Syncerus, TIC-u Podčetrtek in podjetju Hlapon se zahvaljujemo za »sladek« dan.

(Skupno 223 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost