Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V teh predprazničnih dneh smo z mislimi pri svojcih in vseh, ki jih imamo radi. Vsako leto se spomnimo tudi varovancev  Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah, enota Podčetrtek, jih obiščemo in obdarimo z otroškimi izdelki. V »corona času« pa to žal ni mogoče. Zato smo bili povabila k sodelovanju voditeljice Štajerskega vala Katje Žolgar zelo veseli.

Gospa Katja je povedala, da se je na radiu Štajerski val porodila misel, da bi otroci vrtcev presenetili starostnike v domovih z risbicami. Tudi v našem vrtcu so otroci ustvarjali, pri tem pa nas je vodila  pesem Romane Krajnčan Drobna dlan.

»Droben smeh položi s svoje v mojo pest,
naj spoznam kako se tke ta vez,
drobna vez, kjer ni pomembna barva ne moč,
ta vez, kjer je pomembno da majhna dlan
povleče nit med več dlanmi,
tvoja dlan, ki majhna je kot ti. »
 (Romana Krajnčan)

Tako jim bomo s skupnimi močmi pričarali čarobne praznike in narisali nasmehe na obrazih.

 

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost