Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Bližajo  se poletne počitnice in za najstarejše otroke v vrtcu zadnji dnevi obiskovanja vrtca, saj bodo v mesecu septembru vstopili v šolo. Za lažji prestop v šolo jim strokovni delavci vrtca, v sodelovanju z učiteljicami OŠ Podčetrtek, omogočamo različne dejavnosti. S pomočjo iskanja zaklada so bodoči prvošolci spoznavali prostore šole, na delavnicah, v razredu so si  izdelali zanimive izdelke in si prislužili   medalje za »pogumen vstop v šolo«. Šolarji pa so se nam pridružili na stadionu, kjer smo na »gibalnih« postajah s sodelovanjem uspešno premagovali gibalne izzive in se družili ob rajalnih igrah.   V podružnični  šoli v Pristavi pri Mestinju pa so se predšolski otroci iz vrtca in prvošolci  družili na vadbeni uri, kjer so se ogreli z elementarnimi igrami lovljenja in nadaljevali z številnimi raznovrstnimi štafetnimi igrami. Razveselili so se tudi skupne igre v novi igralnici, kjer  jih ob ponedeljkih prvošolci z branjem pravljice pospremijo k počitku.

 

Foto: Polonca Šeligo, Katja Lipošek, Sanja Kladnik, Katja Poharc, Branka Izda

 

 

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost