Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Kljub koroni se otroški svet vrti naprej in tako je prav. V februarju smo v času kulturnega tedna izvedli natečaj.

Na natečaj Logotip Vrtca Podčetrtek je prispelo dvainsedemdeset izdelkov, enainsedemdeset izdelkov iz vrtca in en izdelek iz šole. Otroci so samostojno ustvarjali ali pa so jim na pomoč priskočili starši, bratci, sestrice… Pri ustvarjanju so uporabljali različne likovne tehnike in materiale.

Izhodišče ustvarjanja logotipa je bila vizija Vrtca Podčetrtek: »Vrtec v objemu narave, kjer se prepletajo vrednote, spodbuja ustvarjalnost in sprejema različnost.«

V petek, 12. marca 2021, je komisija, ki so jo sestavljali župan Peter Misja, ravnateljica OŠ Podčetrtek Sonja Švajger in vzgojiteljica  Anica Kajba, izbrala logotip Vrtca Podčetrtek. Zmagal je logotip avtorja Gabriela Kurile. Vsi sodelujoči so prejeli priznanje za sodelovanje, zmagovalec pa majhno nagrado.

Vsem avtorjem logotipa se zahvaljujemo za sodelovanje.

(Skupno 316 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost