Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Vstopili smo v čarobni čas, čas prijetnih pričakovanj, veselja in  obdarovanja. Vzdušje v vrtcu je prijetno, igrivo in obarvano s prazničnimi dejavnostmi. V starejših oddelkih Vrtca Podčetrtek (oddelki 1, 2, 8) smo s pomočjo pravljice »Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo« razmišljali o sreči. S skupnim sodelovanjem in povezovanjem otrok in strokovnih delavk smo sestavili kratek filmček, kjer so otroci odgovarjali na vprašanja o sreči, in sicer: kaj je, kakšna je, kje se skriva in kdaj jo dobimo. Filmček »O sreči« je bil uvod k »srčkasti« plesni točki na dobrodelni prireditvi »Otroci otrokom«. Upamo oz. verjamemo, da smo z našimi dejanji »posipali« srečo na vse vas.

Srečno, 2020!

Foto: Urška Sovinc

Video: Branka Izda, Sanja Kladnik, Violeta Ilič

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost