Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Agencija za varnost prometa s projektom Pasavček spodbuja k varnemu prevozu otrok, dosledni uporabi varnostnih pasov, tudi na najkrajših poteh ter osvešča o pravilni uporabi otroških varnostnih sedežev. Letos je bilo v projekt vključenih 927 vrtčevskih skupin in šolskih oddelkov, skupaj več kot 18.000 otrok.  Otroci, ki obiskujejo oddelek 1, so v četrtek, 20. 6. 2019, prejeli priznanja in darila Pasavček. Otroci so opravili naslednje naloge:
Za trud v okviru projekta Pasavček.
Za dosledno pripenjanje z varnostnim pasom ali v otroškem sedežu med vožnjo.
Za opozarjanje drugih udeležencev v prometu na nujnost uporabe varnostnih pasov na vseh vožnjah, tudi najkrajših in vseh sedežih v vozilu.

Pasavček se čez šolske počitnice poslavlja, ob tem pa opozarja: “Red je vedno pas pripet. Tudi poleti!”

 

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost