Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, številka 6030-2/2021/4 z dne 20. 1. 2021, vas obveščamo, da v torek, 26. 1. 2021, ponovno odpiramo svoja vrata za vse zdrave otroke v Vrtcu Podčetrtek, oddelki v Podčetrtku in oddelki v Pristavi pri Mestinju.

V kolikor se boste odločili, da otroka pripeljete v vrtec vas prosimo, da zaradi lažje organizacije vzgojiteljici vašega otroka javite prihod in odhod otroka, na elektronski naslov vzgojiteljici najkasneje do petka, 22. 1. 2021, do 10. ure.

Vlada že pripravlja določbo (PKP8), ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.

Zaradi varovanja zdravja vseh nas, zaščite otrok in zaposlenih je tudi v prihodnje še vedno potrebno upoštevati priporočene ukrepe (nošenje maske, upoštevanje razdalje, število prisotnih staršev v garderobi, razkuževanje in umivanje rok, higiena kašlja…).

Še vedno velja osnovni pogoj za vstop otroka v vrtec – popolnoma zdravi otroci in odrasli.

Prosimo, da spremljate spletno stran vrtca, kjer vas bomo sproti obveščali o novostih.

Zahvaljujemo se vam za odzivnost in se veselimo ponovnega srečanja.

 

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost