Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru tedna otroka, s temo »SKUPAJ SE IMAMO DOBRO«, smo v torek, 4. 10, 2022, izvedli popoldansko druženje s starši, otroci in strokovnimi delavci vrtca na atletskem stadionu Podčetrtek. Druženje je temeljilo na igrivosti, gibanju, dobri volji, prijateljstvu in skupnemu preživljanju časa. V sončnem vremenu smo premagovali različne gibalne postaje in se ob stojnici okrepčali s sadjem, čajem ter kokicami. Zadovoljni nasmehi otrok in staršev, so nam pokazali, kako je pomembno, da si vzamemo čas drug za drugega ter na ta način gradimo na pozitivnih medosebnih odnosih. Utrinki v galeriji slik so dokaz, da smo skupaj spisali lepe spomine na ta čudovit jesenski čas.

besedilo: Kaja Čoh

foto: Urška Sovinc

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost