Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru projekta Mali sonček smo v Vrtcu Podčetrtek  izvedli tečaj prilagajanja na vodo in igre z vodo. Z najstarejšimi otroki vrtca (oddelki 1, 2, 3 in 9) smo vroče junijske dopoldneve (od 13.6.2022 do 16.6.2022) preživeli v Aqualuni. Ob spremstvu strokovnih delavcev vrtca smo z otroki  izvajali različne igre v vodi za prilagajanje na upor vode, potapljanje glave, izdihovanje v vodo, plovnost in drsenje na vodi. Ob koncu vodnih dejavnostih so vsi otroci ponosno prejeli tudi priznanja.

Za vsa brezplačna vodna doživetja se še enkrat zahvaljujemo Termam Olimia in avtobusnim prevozom Nomago.

 

Besedilo zapisala: Branka Izda

Foto: Sanja Kladnik, Teodora Sovič, Branka Izda

(Skupno 237 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost