Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V tednu vseživljenjskega učenja nam je Knjižnica Šmarje pri Jelšah podarila dve animacijski predstavi. Otroci v Pristavi  pri Mestinju so si ogledali predstavo Štajerska kokoš na potepu, otroci v Podčetrtku pa Radovednica iz čebelnjaka.
S kokoško so otroci potovali po Sloveniji, spoznali domače živali slovenskih avtohtonih pasem, slovenske kraje v katerih živimo, ter slovenska raznolika narečja. Čebelica Cvetka, pa je skozi ekološko obarvano predstavo otrokom predstavila življene čebel in jih naučila novo deklamacijo.

Knjižnici Šmarje pri Jelšah in Mateji Žagar, ki je koordinirala predstave, se zahvaljujemo za kulturno obarvan dan.

(Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost