Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Poletje je spisalo svoje spomine…

Jesen jih bo prebrala in dodala še lepše,

da se bo zima ob njih lepo pogrela.

Tako kot vsako leto isti čas, nas je tudi letos obiskala jesen. Otroci vrtca Podčetrtek (oddelki v Podčetrtku in oddelki v Pristavi) smo v sodelovanju s starši zbrali jesenske plodove, ki so nam bili v pomoč pri izdelavi »tetke Jeseni«. Druženje s »tetko Jesen« smo v skupinah doživljaji različno: polepšali smo jo z ogrlicami, klobukom, jo pozdravili s pesmijo, plesom, lepo besedo, jo razveselili z darili…Vsi smo ob tem uživali in si bomo spisali lepe spomine na jesenski čas.

Foto: Strokovne delavke vrtca

 

 

 

(Skupno 558 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost