Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Veseli december je v oddelkih vrtca v Pristavi pri Mestinju minil v znamenju pričakovanja praznikov. Okrasili smo igralnice in jelko v večnamenskem prostoru, kjer smo se nato večkrat družili ob glasbi in petju. Obiskali so nas ljudski godci ter slaščičarka gospa Ida Kampuš, ki nam je pomagala pri peki medenjakov, s katerimi smo se nato skupaj posladkali na čajanki, pripravili pa smo tudi slastne palačinke za ‘palačinke party’. Otroci so si ogledali predstavo z naslovom ‘Prav posebno darilo’, obiskal pa jih je tudi dedek Mraz ter jih razveselil z darili. Otroci 1. skupine so za mlajše vrstnike ter učence podružnične osnovne šole Pristava pripravili dramatizacijo z naslovom ‘Želim si postati božično drevo’, zadnji dan pred počitnicami pa so otroci uživali še ob slavnostnem kosilu. Tako je december minil v veselem vzdušju, polnem pričakovanj in čarobnih presenečenj.

Foto: strokovni delavci vrtca

 

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost