Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Plavanje je človekova trajna vrednota, ki pozitivno vpliva na organizem, ter omogoča dobro počutje, zdravje, vitalnost in življenjski optimizem. V okviru projekta Mali sonček tudi v našem vrtcu izvajamo plavalni tečaj – prilagajanje na vodo. V 1. skupini, oddelki v Podčetrtku, smo plavalni tečaj izvedli od srede, 30. maja 2018, do torka, 5. junija 2018. Udeležilo se ga je enaindvajset otrok, starih od štiri do šest let. Strokovni delavci vrtca: Klemen Vrbek, Tanja Osojnik, Teodora Sovič in Urška Sovinc, ter Mojca Plemenitaš in Branka Izda  smo poskrbeli za dobro počutje otrok na plavalnem tečaju. Otroci so se preko iger prilagajali na odpor vode, potapljali glavo in gledali pod vodo, izdihovali v vodo, prilagajali na plovnost in drsenje v vodi. Ob koncu plavalnega tečaja so otroci prejeli tudi priznanja, ki so jih spremljala otroški nasmeh in ponos, da jim je uspelo.

foto: Tanja Osojnik, Teodora Sovič, Branka Izda in Urška Sovinc

 

(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost