Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V okviru prednostne naloge Gibanje za zdravje ter projekta Mali sonček smo tudi letos izvedli plavalni tečaj in sicer od srede, 13. junija 2018, do torka, 19. junija 2018. Začeli smo v Termah Olimia, nadaljevali in zaključili pa v Aqualuni.  Tečaja se je udeležilo 15 otrok, starih od štiri do šest let. Na tečaju smo otroke (izmenično) spremljali strokovni delavci vrtca: ga. Herta Počivavšek, Kleme Vrbek, Dragica Koprivc, Karmen Fric in Violeta Ilić. Otroci so se tako prilagajali na odpor vode, na potapljanje glave in gledanje pod vodo, izdihovanje v vodo, plovnost in drsenje. Zadnji dan plavalnega tečaja so otroci prejeli še priznanja, ki so jih nato ponosno odnesli domov.

foto: Dragica Koprivc, Herta Počivavšek, Violeta Ilić

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost