Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!

Zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi bodo od ponedeljka, 26. 10. 2020, zaprti vrtci, predvidoma za en teden. Po sklepu Občine Podčetrtek bodo oddelki vrtca v Pristavi pri Mestinju zaprti, nujno varstvo bomo izvajali v oddelkih v Podčetrtku. Če obema staršema delodajalec ne more omogočiti delo na daljavo, izpolnite izjavo, ki jo boste prejeli danes pri prevzemu otroka. Potrebo po nujnem varstvu lahko javite tudi na e-mail urska.sovinc@os-podcetrtek.si do petka, 23. 10. 2020, do 17. ure.

Prosimo, da v varstvo pripeljete le zdravega otroka, ter upoštevate priporočila NIJZ (zaščitna maska, varnostna razdalja). O ostalih podrobnostih vas bomo sproti obveščali na spletni strani vrtca.

 

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost