Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Ponedeljek, 4. marec 2019, je bil za trideset  otrok našega vrtca prav poseben dan, saj so se prvič odpravili na zimovanje. Z avtobusom smo se odpeljali na Ribnico na Pohorju, kjer nas je pričakalo oblačno in vetrovno vreme, vendar nam to ni vzelo poguma. Naslednja dva dni, nam je družbo delalo sonce.
Otroci so ob strokovni  pomoči učiteljev smučanja Herte Počivavšek, Boruta Pihlarja, Matjaža Ošlaka in Saše Kolar, ter strokovnih delavk vrtca Tanje Osojnik, Dragice Koprivc, Branke Izda in Urške Sovinc premagovali bele strmine. Otroci so pridobili veliko novega znanja o tehniki smučanja, večere pa smo si krajšali z igro, pravljicami ter plesom v maskah, zimovanje pa zaključili s podelitvijo medalj. Zimovanje je hitro minilo in tako smo se v četrtek, 7. marca 2019, odpravili proti Podčetrtku, kjer so nas že nestrpno pričakovali starši.

foto in video:  Eva Humski, Urška Sovinc
montaža videa: Borut Pihlar

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost