Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši!

Danes smo prejeli okrožnico MIZŠ (številka 6030-2/2020/21) in priporočila NIJZ za obdobje, ko se v državi pojavljajo posamični primeri in skupki primerov COVID-19.

Prosimo, da v poletnem času po odsotnosti vašega otroka zaradi počitnic ali bolezni izpolnite izjavo Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec po odsotnosti zaradi počitnic ali bolezni oziroma pred uvajanjem v vrtec, ter podpisano prinesete v vrtec.

Osnovno vodilo še vedno ostaja, da pridejo v vrtec samo zdravi otroci. Svetujemo naj otroka pripelje v vrtec in iz vrtca odrasla oseba iz istega gospodinjstva. Starši naj spremljajo zdravstveno stanje otroka in v primeru, da zboli, obvestijo vrtec in otroka ne pripeljejo v vrtec.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

(Skupno 683 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost